YF3510 Telescopische lader
Het zware frame met sterke torsiestijfheid kan veilig de hoge lading van de machine dragen vanwege het gesloten ontwerp en de dikke materiaal .
Door de snelle vervanging van verschillende bijlagen kan het tientallen of zelfs honderden verschillende taken uitvoeren .
De YF3510 Telescopic Loader blinkt uit in situaties waar de ruimte beperkt is, terrein is complex, op grote hoogte activiteiten zijn vereist, of bewerkingen moeten weg zijn van gevaarlijke gebieden . Hoewel de initiële acquisitiekosten van de algemene operatie een ideale keuze voor het verbeteren van de werkzaamheden voor het verbeteren van de werkzaamheden in het algemeen zijn om te verbeteren en te verminderen. Industrieën .
| Capaciteiten | |
| Max . capaciteit | 4000 kg |
| Max . hefhoogte | 10.6 m |
| Max . outreach | 6.1 m |
| Gewicht en afmetingen | |
| Totale lengte tot vervoer | 5.8 m |
| Lengte tot gezicht van vorken | 7.0 m |
| Min Transport Grootte | 5.05 m |
| Totale breedte | 2.2 m |
| Breedte | 1.78 m |
| Totale lengte | 2.55 m |
| Wielbasis | 3.15 m |
Populaire tags: YF3510 Telescopische lader














