YF4018Telescopic Loader
Hoog efficiëntie en energiebesparende energiesysteem: hanteert zeer efficiëntie en energiebesparende hydraulische pompen en motoren om het energieverbruik en het geluid van het hydraulische systeem te verminderen en de stabiliteit en responssnelheid van de mastheffing en verlagen . te verbeteren .
Uitstekende bedrijfsprestaties en controleerbaarheid: comfortabele stoelen, verstelbare stuurwielen, goed gearrangeerde besturingshandgrepen en instrumentpanelen, vermindering van de bestuurder verminderen en het comfort en de efficiëntie van langdurige bewerkingen verbeteren . Het ontwerp richt zich op het optimaliseren van het gezichtsveld van de bestuurder, het verminderen van blinde spoten en het verbeteren van de werking van de werking en efficiëntie.}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}
| Capaciteiten | |
| Max . capaciteit | 4000 kg |
| Max . hefhoogte | 17.6 m |
| Max . outreach | 12m |
| Gewicht en afmetingen | |
| Totale lengte tot vervoer | 6.4 m |
| Lengte tot gezicht van vorken | 7.62 m |
| Min Transport Grootte | 5.6 m |
| Totale breedte | 2.35 m |
| Breedte | 1.95 m |
| Totale lengte | 2.55 m |
| Wielbasis | 3.6 m |
Populaire tags: YF4018Telescopic Loader













