YF5010Telescopic Loader
Vierwielaandrijving en besturing: Strong Power: biedt een goede tractie- en klimvermogen om zich aan te passen aan robuuste bouwplaatswegen.
Voldoende vermogen: uitgerust met een krachtige dieselmotor met turbocompressor, biedt het een sterk vermogen voor werking en reizen.
Standaardconfiguratie: Airconditioning, ROPS/FOPS-gecertificeerde CAB (anti-Rollover/Anti-Falling Object) om de veiligheid van de operator te waarborgen.
"Eén machine voor meerdere toepassingen": door bijlagen te vervangen, kan één apparaat meerdere apparatuur met één functie vervangen (zoals vorkheftrucks, kleine kranen, luchtwerkvoertuigen, kleine laders), de investeringen en managementkosten van de apparatuur sterk verlagen.
Complexe taken: het kan verschillende taken uitvoeren onder verschillende werkomstandigheden om het gebruik van apparatuur te verbeteren.
| Capaciteiten | |
| Max. capaciteit | 4000 kg |
| Max. hefthoogte | 9.8m |
| Max. outreach | 5.0m |
| Gewicht en afmetingen | |
| Totale lengte tot vervoer | 6.4 m |
| Lengte tot gezicht van vorken | 7.62 m |
| Min Transport Grootte | 5.6 m |
| Totale breedte | 2.35 m |
| Breedte | 1.95 m |
| Totale lengte | 2.55 m |
| Wielbasis | 3.6 m |
Productfuncties
Miniatuur lichaam, flexibele werking

Schepmodus
Bij het verlagen van het laadsysteem, de
Telescopische arm wordt automatisch ingetrokken.
De belasting wordt dus altijd zo dichtbij geleid
naar het voertuig mogelijk en kritisch
situaties komen zelfs niet voor bij
maximale ladingen.
Batchmodus
Bij het tillen en verlagen van de lading
Systeem, de bijlage wordt verplaatst
en in een verticale lijn, dwz de
Telescopische arm strekt zich automatisch uit
en trekt zich terug en de lading wordt omhoog of
naar beneden in een rechte lijn. omlaag. Dus de
lading blijft altijd in het veilige gebied
en s tac k ing op hoge hoogte zus
vereenvoudigd.

Handmatige modus
In de handmatige modus doet de machine dat niet
voer automatische bewegingen van de
laadsysteem. De overbelastingsbeveiliging
is natuurlijk nog steeds actief en stopt de
laadsysteem zodra de overbelasting is
limiet wordt bereikt.
Populaire tags: YF5010Telescopic Loader














