YF5014Telescopische lader
Vierwielaandrijving en besturing: Strong Power: biedt een goede tractie- en klimvermogen om zich aan te passen aan robuuste bouwplaatswegen.
Voldoende stroom: uitgerust met een krachtige dieselmotor met turbocompressor, biedt het een sterk vermogen voor werking en reizen.
Standaardconfiguratie: Airconditioning, ROPS\/FOPS-gecertificeerde CAB (anti-Rollover\/Anti-Falling Object) om de veiligheid van de operator te waarborgen.
"Eén machine voor meerdere toepassingen": door bijlagen te vervangen, kan één apparaat meerdere apparatuur met één functie vervangen (zoals vorkheftrucks, kleine kranen, luchtwerkvoertuigen, kleine laders), de investeringen en managementkosten van de apparatuur sterk verlagen.
Complexe taken: het kan verschillende taken uitvoeren onder verschillende werkomstandigheden om het gebruik van apparatuur te verbeteren.
| Capaciteiten | |
| Max. capaciteit | 5000 kg |
| Max. hefthoogte | 13.8m |
| Max. outreach | 8.0m |
| Gewicht en afmetingen | |
| Totale lengte tot vervoer | 6.4 m |
| Lengte tot gezicht van vorken | 7.62 m |
| Min Transport Grootte | 6.3 m |
| Totale breedte | 2.35 m |
| Breedte | 1.90 m |
| Totale lengte | 2.65 m |
| Wielbasis | 3.6 m |

De telehandler heeft een modern operationeel concept met een grote
7- inch LCD -display. Het ontwerp van het display is eenvoudig en
intuïtief. Alle belangrijke voertuiggegevens en -functies worden weergegeven
In het hoofdmenu. De helderheid kan worden aangepast en
individueel aangepast aan uw behoeften.

De cabine is uitgerust met een displayscherm om naar te luisteren
Muziek, films kijken, Bluetooth -connectiviteit en vooraan en
Achteraanzichtcamera's voor verbeterde zichtbaarheid voor en achter.
Populaire tags: YF5014Telescopische lader














