YF5018Telescopic Loader
| Capaciteiten | |
| Max . capaciteit | 5000 kg |
| Max . hefhoogte | 17.55m |
| Max . outreach | 11.2m |
| Gewicht en afmetingen | |
| Totale lengte tot vervoer | 6.4 m |
| Lengte tot gezicht van vorken | 7.62 m |
| Min Transport Grootte | 6.3 m |
| Totale breedte | 2.35 m |
| Breedte | 1.95m |
| Totale lengte | 2.65 m |
| Wielbasis | 3.6 m |
Productfuncties

Smart Handling
Veilig, comfortabel en hetzelfde
Tijdsefficiënt werk wordt mogelijk gemaakt
door de intelligente hulp van de bestuurder
System slimme behandeling met drie
modi in serie .

Hoge ladingen
Dankzij de hoge ladingen, onze
Telehandler s zijn ontstonden
Realiseer snel en hoog materiaal
hantering .

Aangedreven
Gedreven de machine versnelt
van stilstand tot maximaal 40
km/u zonder een enkele uit te voeren
Schakelbewerking .
Populaire tags: YF5018Telescopic Loader














