YF5018Telescopic Loader
| Capaciteiten | |
| Max . capaciteit | 6000 kg |
| Max . hefhoogte | 17.80m |
| Max . outreach | 12m |
| Gewicht en afmetingen | |
| Totale lengte tot vervoer | 6.9 m |
| Lengte tot gezicht van vorken | 8.12 m |
| Min Transport Grootte | 6.4 m |
| Totale breedte | 2.65 m |
| Breedte | 2.3m |
| Totale lengte | 2.85 m |
| Wielbasis | 3.6 m |
Onze nieuwste projecten
Shanghai Jwell Machinery Workshop Samenwerkingsprojecten



Hydraulisch gereedschapswisselaar (optioneel) Quick-wisselsysteem: trek de werkbevestiging op, til het van de stoel van de operator op en vergrendel het hydraulisch op de joystick met de scroll-knop . De vergrendelingscilinder bevindt zich buiten de PIVOT PIVOT PIVOT PIVOT PIVOT-pivot voor de snelheid.
Populaire tags: YF6017Telescopic Loader














